У Львові нарешті відкрилася аптека "Доброго Дня".

Коротко про компанію:

Аптека АДД - це національна фармацевтична мережа, яка працює з 2006 року, яка налічує  більше сотні аптек по всій Україні.

Мережа "Аптек Доброго Дня" - це зручний формат аптечного сервісу : поєднання традицій класичної аптеки з швидким і високоякісним сервісом обслуговування маркету.

Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки чому покупці мають можливість самостійно обирати   підходящий товар для здоров'я, отримуючи при цьому кваліфіковану консультацію спеціалістів.

Мережа "Аптек Доброго Дня" неодноразово отримувала нагороди як  в всеукраїнських конкурсах та рейтингах так і на рівні міст.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, більш детальна інформація доступна на сайті АДД за посиланням

www.add.ua/about-company/apteka-dobrogo-dnya/

Наша компанія успішно виготовила та змонтувала вивіску в домовлений термін згідно корпоративних стандартів компанії. Ця вивіска цікава з точки зору реклами адже має в собі одночасно декілька різних конструкційних елементів, гармонійно поєднаних в загальну композицію. Основу вивіски складає композитний короб з металоконструкцією, на фото добре видно, що використовується глянцевий зелений композит, завдяки чому створюється ефект дзеркальної поверхні. На композит змонтовано об'ємні світлові букви, важливий момент, що підсвітка виконана з світлодіодних кластерів, що забезпечує виняткову надійність та довговічність світлового обладнання. Світловий бокс 24/7 виконано з молочного акрилу 3 мм та боковин пвх 4 мм, підсвітка виконана світлодіодною стрічкою в силіконі ( водонепроникні).

Загалом у вивісці використано тільки якісні та дорогі матеріали, завдяки цьому отримано неперевершений візуальний результат - не вірите ? вул.Княгині Ольги 100 - приходьте та переконайтесь! І ніколи не економте на рекламі - це обличчя Вашого бізнесу.

Бажаємо мережі аптек "АДД" успішного розвитку у Львові.