Телефони для замовлення: (098) 564-16-85; (095) 403-28-04

 

 

Компанія "Бренд Арт" займається виготовляннями вивісок та о'бємних букв у Львові. Ми також постачаємо продукцію в інші області країни та навіть за кордон. Купити вивіску та розробити дизайн можна за номером телефону вказаному на сайті.

Пропонуємо ознайомитися з основними варіантами вивісок, які виготовляються на виробнитстві "Бренд Арт"

1. Світловий лайтбокс.

Така вивіска виготовляється з молочного акрилу, який рівномірно просвічується. Бортів з акрилу, або ПВХ та електронної начинки. На бокс клеїться друк, або аплікація з кольорових плівок. Такий варіант вивісок досить простий та бюджетний, але при цьому надійний та гарний, якщо друк чи аплікація мають оригінальний дизайнерський вигляд.

2. Бокс з композиту світловий, або несвітловий.

Композит надзвичайно міцний та довговічний матеріал, в доказ цій тезі можна вказати те, що саме цим матеріалом покривають багато сучасних торгівельних та бізнес центрів, офісних будівель та висотних будинків. Композит сандвіч з двох тонких листів з алюмінію між, якими 3 мм прошарок полімерного матеріалу. Існує велика кольорова гамма композиту від власне сірого алюмінія чи срібного до помаранчевого чи буд'якого іншого кольору. Вивіски з композиту надзвичайно міцні та мають солідний вигляд.

Часто з композитом комбінують об'ємні літери. Також композит чудово фрезерується, що дозволяє використовувати це в виготовленні реклами, в композиті вирізають контури букв чи зображення в які вклеюється молочний, прозорий, або кольоровий акрил. Можна вклеювати акрил запідлице, або створювати об'єм в декілька сантиметрів.

 

3.Вивіски з натуральних матеріалів ( Вивіски з дерева, вивіски з металу)

Вивіски з натуральних матеріалів дуже популярні у м.Львові, адже міськрада з задоволенням погоджує такі вивіски, особливо для історичної частини міста. Компанія "Бренд Арт" виготовляє такі вивіски з використанням кованого металу, спеціально обробленого дерева комбіновані зі склом та кольоровим акрилом.

4. Світлові букви, контражур.

Об'ємні букви бувають світлові, несвітлові, або з підсвіткою контуру типу контражур. Фасади букв можна виконати з молочного акрилу та поклеїти плівкою любого кольору, або з друком, також сожнв використовувати вже кольоровий акрил. Звичайно букви з кольорового акрилу довговічніші, але нажаль кольорова гамма акрилу досить обмежена.