Стадіон імені Богдана Маркевича у Винниках

Покриття: штучне

Повне освітлення

 

На стадіоні ім. Маркевича проводить свої тренування ФК "РУХ" та дитяча футбольна школа Мирона Маркевича.

 

Головний тренер харківського «Металіста» львів’янин Мирон Маркевич відкрив футбольне поле зі штучним покриттям у рідних Винниках.

 

Тренер «Металіста» скористався своєю домовленістю у контракті з харківським «Металістом», у якому ще з попереднім президентом клубу Олександром Ярославським була домовленість про будівництво сучасного поля зі штучним покриттям на його батьківщині.

Відтак, завдяки Мирону Маркевичу, поблизу стадіону у Винниках імені його батька Богдана, Львівщина отримала чудовий стадіон з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому у західній Україні наразі немає. Будівництво нового поля посприяє не тільки розвитку винниківського футболу, а й львівського та українського загалом. Оскільки у періоди міжсезоння у багатьох команд виникають проблеми саме з тренувальними та ігровими полями, новий стадіон допоможе частково вирішити цю проблему.

Також на території закладу знаходиться ресторанний комплекс " POLE". Група закладу https://vk.com/the_pole

Вивіски виготовлялися з найкращих матеріалів представлених на ринку України: акрил 3 мм та ПВХ 5 мм - Німеччина. Світлодіоди в вивісках використовувалися модульного типу потужністю 1Вт/модуль, блоки живлення використані компанії "mean well" - зовнішнього типу ( герметичні) в алюмінієвому корпусі.

Як споживач всім рекомендую відвідати віпочивальний комплекс "MBM" та "POLE" - тут ви знайдете багато цікавого для себе та для своїх дітей.