Виготовлення вивіски (лайтбокса та об'ємних літер) у Львові.

Для багатьох маркетологів, дизайнерів та  рекламщиків є таємницею, як саме їх ідеї з макету на персональному комп'ютері  перетворюються в об'ємні літери, символи чи лайтбокси. Цей процес можна побачити лише в майстернях виробників рекламної продукції.  «Brand Art» (Бренд Арт) успішна компанія - виробник реклами з власними потужностями у містах Львові та Херсоні, готова привідкрити таємницю процесу виготовлення об'ємної реклами (вивісок).

Тож по етапах:

1. Насамперед майстер компанії «Brand Art»(Бренд Арт) виїзджає на заміри безпосередньо на об'єкт. При цьому оцінюється складності та можливості монтажу рекламного об’єкту. Згідно замірів та вказівок замірника у майбутньому дизайнер розробить зовнішній вигляд, наприклад, вивіски. Тут потрібно звернути увагу на такі основні чинники:

 

читати далі >>>

Аптечний хрест. Процес виготовлення світлодіодного апетчного хреста. Купити аптечний хрест Львів.

Аптечний хрест - це обов'язкова деталь оформлення аптеки згідно законодавства України. Жодна аптека не може проводити легальну діяльність без наявності аптечного хреста. Ця стаття присвячена прикладу виготовлення аптечного хреста для "Аптеки Доброго Дня".

читати далі >>>